Antalya Aqualand & Dolphinland Mesafeli Satış Sözleşmesi

  1. SÖZLEŞMENİN TARAFLARI

Bir tarafta www.aqualand.com.tr adına, Meltem Mah.Dumlupınar Bul.Konyaaltı Koruluğu Yanı  Muratpaşa- ANTALYA adresinde mukim TEM TURİZM YATIRIMCILIĞI A.Ş. (Bundan sonra “Satıcı” olarak anılacaktır) diğer tarafta https://aqualand.com.tr/magaza internet sitesinden giriş bileti satın alan Tüketici (“Müşteri” olarak anılacaktır) aşağıdaki şartlar doğrultusunda işbu sözleşmeyi akdetmişlerdir.

  1. Aqualand & Dolphinland Kural ve Kısıtlamaları

2.1.  Aqualand & Dolphinland web sitesinde tek satışta en fazla 16 müşteri için bilet alınabilir (çocuklar dahil). Çocuklara (0-12 yaş) en az bir yetişkin eşlik etmelidir.

2.2.  Sadece geçerli bir kredi kartı ile satın alım yapılabilir. Bileti satın almış müşterinin ismi değiştirilmesi mümkün değildir. Satın alınan biletler 3. Kişilere transfer edilemez.

2.3.  Biletlenmiş tutar (vergiler ve hizmet bedeli dahil) kredi kartınızdan çekilir. Müşteri ismi ve kredi kartı sahibi kişinin ismi farklı olabilir.

2.4.  Aqualand & Dolphinland Park hava koşullarından, mücbir sebeplerden, kaza ve öngörülemeyen nedenlerden oluşan iptaller sonucu oluşan zararlardan sorumlu tutulamaz.

2.5   120 kg üzeri olan misafirlerimizin kaydırakları kullanması tehlikeli ve yasaktır.

2.6   Güvenlik ve sağlık sebeplerinden dolayı Yüzme Giyimi (Mayo vs.) zorunludur. T-shirt gibi günlük tekstil giyimler kabul edilmemektedir.

2.7   Ebeveynsiz Çocukların (0-12 yaş) tesise girişi kabul edilmemektedir. Aileleriyle gelmeleri mecburidir ve park içerisinde çocuklardan ebeveynler sorumludur.

2.8   Tesis dışından yiyecek ve içecek getirilmesi kabul edilmemektedir.

2.9   Hamile bayanların, kalp rahatsızlığı ve açık yarası olanların tesisimizi kullanması uygun değildir.

2.10 Tesis içinde evcil hayvanlar kabul edilmemektedir. Eşyalarınızı bırakabileceğiniz emanet kasaları mevcuttur.

2.11 0-7 Yaş Çocuklar için özel Kaydıraklı Havuzumuz Mevcuttur.

2.12 Yetişkin Kaydıraklarında minimum 130cm boy sınırlaması vardır.

2.13 Kay ve Uç Kaydırağında 16 yaş sınırlaması vardır.

2.14 Tesis 10:00 – 17:00 arasında hizmet vermektedir.

  1. Değişiklikler, İptal ve İade

3.1. Satış hizmet bedeli ve bilet tutarı iade edilmez, değiştirilemez.

3.2. Lütfen satışı gerçekleştirmeden bilet bilgilerinizi dikkatlice inceleyiniz. AquaLand & DolphinLand yazılım yanlış yazımdan ve hatalı isteklerden doğan yanlış anlaşılmalardan sorumlu tutulamaz.

  1. CAYMA HAKKI

27 Kasım 2014 tarihli 29188 sayılı “Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin” 15 inci maddesinin (g) fıkrası uyarınca bilet sahibinin cayma hakkı bulunmamaktadır.

  1. SATIŞ VE HİZMETE İLİŞKİN GENEL ŞARTLAR

5.1. Müşteri, giriş biletini internet sitesi üzerinden seçimi yaptığı takdirde fiyatını görebilecektir.

5.2. Giriş kartları, https://aqualand.com.tr/magaza üzerinden yalnızca kredi kartı ve banka havalesi ile satın alınabilir. Müşteri, internet üzerinden giriş bileti için ödeme yapmak üzere, tercih etmesi için kredi kartı veya banka bileti seçenekleri sunulacaktır. Müşteri, bu kredi kartı veya banka bileti seçeneğinden kendisine uygun olanı tercih edecek işlemini tamamlayacaktır.

5.3. Müşteri, Satıcı’nın belirlediği maksimum giriş bileti sayısından fazla giriş bileti satın alamaz. Satıcı bu uygulama ile olası kötü niyetli giriş bileti satışlarını önlemektedir. Müşteri, satın almış olduğu giriş kartlarını karaborsa yolu ile kanuna aykırı olarak satamaz.

5.4. Alınan giriş biletine ilişkin olarak kontrol etme, muhafaza etme yükümlülüğü Müşteriye aittir. Bu yükümlülüğün yerine getirilmemesinden doğan zararlardan Müşteri sorumlu olacaktır.

5.5 Satıcının internet sitesi üzerinden yapmış olduğu kampanyalar neticesinden faydalanılan indirimlerden ancak kampanya koşulları çerçevesinde faydalanmak mümkündür. İş bu internet sitesi üzerinden alınan e-biletler bilet üzerinde belirtilen tarih aralığında sadece bir gün için tesisin açık olduğu saatlerde bilette belirtilen kişi sayısında kullanılabilir.  E biletin kullanım başlangıç tarihinden önce e-biletle tesise girilmek istenirse  satıcının deklere ettiği kapı fiyatı ile e-bilet için ödenen fiyat arasındaki fark tesise giriş esnasında müşteriden tahsil edilir. E-bilette belirtilen tarihine kadar kullanılmayan biletlerin ücreti iade edilmediği gibi bilet bahsi geçen son kullanım tarihinde kendiliğinden geçersiz hale gelir. Ayrıca sözleşmenin 4. Maddesinde belirtildiği sözleşme mesafeli sözleşmeler yönetmeliği ışığında cayma hakkı bulunmayan sözleşme olup e-bilet satın alındıktan sonra ücret iadesi, tarih değişiklik ve iptal işlemi yapılmaz.

  1. Gizlilik ve Güvenlik Politikası

6.1. Veri Güvenliği

Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. Aqualand & Dolphinland Müşterilerinin derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın iradi olarak hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

6.2. Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği ve Gizliliği

Aqualand & Dolphinland’a verdiğiniz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır.

Kişisel bilgileriniz konusunda ne kadar hassas olduğunuzun bilincindeyiz.

Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmayacak ya da paylaşılmayacaktır.

Ancak Kişisel bilgilerin her ne surette olursa olsun 3. şahıslar tarafından yasadışı yollarla elde edilmesi halinde Aqualand & Dolphinland sorumluluk kabul etmez.

6.3. Veri Paylaşımı

Aqualand & Dolphinland yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, verdiği hizmetleri daha verimli kılmak, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar.

  1. YÜRÜRLÜLÜK

İş bu sözleşmenin kabul edilerek onaylanması ve internet sitesi üzerinden verilen siparişe ait ödemenin gerçekleşmesi ile birlikte Müşteri, iş bu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacak ve iş bu sözleşme yürürlüğe girecektir.

Müşteri, sözleşme konusu hizmetin nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli, biletin iptal edilemeyeceğini ve sözleşmenin getirdiği tüm hak ve yükümlülükler konusunda doğru ve eksiksiz olarak bilgi sahibi olduğunu herhangi bir itirazı olmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

  1. Çağrı Merkezi Desteği

Aqualand & Dolphinland çağrı merkezine aşağıdaki iletişim detaylarından ulaşabilirsiniz.

Telefon: +90 (242) 249 06 08

e-mail: info@aqualand.com.tr

web : www.aqualand.com.tr